• Deutsch
Menu

Lokalita

Oblekovice se rozkládají na jihovýchodním okraji Znojma na pravém břehu Dyje. Na severním okraji zástavby Oblekovic se nachází Mlýnský náhon, sloužící původně jako zdroj síly pro zdejší vodní mlýny. Oblekovice je bývalá obec, v současnosti místní část a katastrální území okresního města Znojma. Rozloha katastru Oblekovic činí v současnosti 9,53 km², je zde evidováno 419 adres. Trvale zde žije 1103 obyvatel. Obec je věkovým průměrem velmi mladá.

V této části Znojma připravila skupina Reality Investing, a.s výstavbu více než 80 nových objektů určených pro bydlení. Projekt navazuje u hlavní ulice Oblekovická na stávající rodinné domy.

Ve spolupráci s místními renomovanými architekty byl vytvořen návrh, který ve svém konceptu bydlení myslí převážně na rodiny s dětmi či mladé páry. Na své si přijdou i zájemci o rodinné domy se zahradou a o bydlení v nadstandardním provedení.

V blízkosti je vše, co potřebujete

Ideální místo pro výlety – klid a příroda se spoustou stezek. Znojmo je pověstné zejména svou vinnou cykloturistikou a mezi nejznámější historické památky patří například Hrad Rotunda, Radniční věž nebo kostel Sv. Mikuláše.

Všechny služby po ruce – pár minut autem nebo autobusem do centra města

Zastávky autobusu Znojmo, Oblekovice, střed a Znojmo, Oblekovice, Bohumilice II jsou v těsné blízkosti. Nemocnice Znojmo 6 km, praktický lékař 3 km, obchodní centrum Shop Shop 3 km, mateřská školka 2 km, základní škola 2 km, gymnázium 6 km, Střední škola technická Znojmo 3 km, městský úřad Znojmo 5 km.

V celém areálu bude vybudováno dostatečný počet parkovacích míst, jak pro obyvatele, tak pro návštěvy. V rámci výstavby je navrženo dostatek veřejné zeleně, což zajistí příjemné a vzhledné okolí. Poloha projektu nabízí klidné bydlení v blízkosti národního parku Podyjí, který umožňuje výlety a procházky v krásné přírodě. Taktéž jistě oceníte cyklostezku, která se nachází nedaleko areálu.

Kontakt

Manažer prodeje:

Petra Homolová
Mobil: 773 093 288
E-mail: petra.homolova@realityinvesting.cz

Jan Krejčí
Mobil: 603 509 389
E-mail: jan.krejci@realityinvesting.cz

Reality Investing
I.JMS Gorenje Koupelny Ptáček Hypo-portal Reality Investing Business
Lezapari, s.r.o. - Bezová 1658/1, Braník, 147 00 Praha - součástí skupiny Reality Investing
Developer si vyhrazuje právo na změny a upřesnění bez předchozího upozornění.